Villa Antelope Hakuba

Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer
We openen Booking.com in een nieuw tabblad voor een eerlijke vergelijking.
Villa Antelope Hakuba
$$$$

Beschrijving

Deze 2-slaapkamer Villa Antelope Hakuba biedt snelle toegang tot toeristische plekken zoals het Laforet Hakuba Museum of Art, dat binnen slechts 5 loopminuten verderop ligt. Gasten kunnen genieten van wandelen, skiën en fietsen in dit chalet, gelegen op 10 minuten rijden van Goryu-skigebied van Hakuba.

Locatie

Deze 2-badkamer accommodatie is op 15 minuten rijden vanaf de Vijver Happo-ike en op geringe afstand van het Olympisch Museum van Hakuba gesitueerd. De nabijgelegen sportattracties zijn onder andere Skischans van Hakuba, gelegen binnen 20 minuten wandelen.

Villa Antelope Hakuba is met de auto in 59 minuten te bereiken vanaf de luchthaven Shinshu-Matsumoto.

Kamers

Samen met een bank en een bureau, heeft deze accommodatie geluiddichte ramen. Daarnaast zorgen mediavoorzieningen, zoals een flatscreen TV met satellietzenders en TV met meerdere kanalen, voor een aangenamer verblijf. Deze villa biedt een bidet, een apart toilet en een douche, evenals comfortvoorzieningen zoals een droger en slippers.

Eten en Drinken

Tot de eetgelegenheden behoren er een kitchenette met keukengerei, eetgerei en glaswerk, koffie- en theevoorzieningen. Gasten kunnen genieten van Japanse maaltijden in Mr. Miyagis, gesitueerd binnen 7 minuten wandelen ervandaan.

Licentienummer: 長野県大町保健所指令28大保第22-35号

Belangrijke informatie
Inchecken/Uitchecken
vanaf 15:00-20:00
vanaf 07:00-10:00
Voorzieningen
Privé parkeren is mogelijk gratis op locatie.
Draadloos internet is gratis in beschikbaar.
Overige informatie
Kinderen en extra bedden
Er zijn geen extra bedden in de kamer.  Er zijn geen ledikanten in de kamer. 
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan.
Prijskalender
Bekijk nu de beschikbaarheid en prijzen voor uw data!

Faciliteiten

Belangrijkste voorzieningen

Wifi

WiFi

Parking
Keukenfaciliteiten

Droger

Elektrische waterkoker

Keukengerei

Airconditioning
TV

Flat-screen TV

Faciliteiten voor kinderen

Ledikanten/ Babybedden

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Kamerfaciliteiten

  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel

Badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Keukenvoorzieningen

  • Elektrische waterkoker
  • Droger
  • Keukengerei

Slaapkamer

  • Elektrische dekens

Media

  • Flat-screen TV

Kamerdecoratie

  • Vloerbedekking
Alle voorzieningen tonenVoorzieningen verbergen

Essentiële informatie over Villa Antelope Hakuba

💵 Laagste kamerprijs 469 €
📏 Afstand tot het centrum 1.0 km
✈️ Afstand tot de luchthaven 70.0 km
🧳 De dichtstbijzijnde luchthaven Luchthaven Shinshu-Matsumoto, MMJ

Locatie

Adres
Het adres is gekopieerd.
Hokujo 2937-251, Hakuba, Japan, 399-9301
Kaartweergave
Hokujo 2937-251, Hakuba, Japan, 399-9301
  • Bezienswaardigheden
  • In de buurt
  • Restaurants
  • Hotels in de omgeving
2965
Kunstmuseum van Hakuba
310 m
Japan
Laforet Hakuba Museum of Art
320 m
Restaurant
Cheshire
140 m
Restaurant
Plats fromagers Ou aller
330 m
Restaurant
Oyaki No Sato Hakuba No Yamaai
310 m
Restaurant
Takahashike
310 m
Restaurant
Mocking Bird
470 m
Restaurant
Shishiya Hakubamura
610 m
Restaurant
Studio 902
470 m
Restaurant
White Horse Bar and Restaurant
570 m

Beoordelingen van Villa Antelope Hakuba

10.0 /10
Perfect
9 beoordelingen
Geverifieerde recensies  
Ontdek hooggewaardeerde opties via beoordelingen die we verifiëren van onze site en van Booking.com.
Hebt u hier gelogeerd?
Deel uw ervaring met ons.
Schrijf een beoordeling

Veelgestelde vragen over Villa Antelope Hakuba

Is er parkeergelegenheid bij Villa Antelope Hakuba?
Ja, Villa Antelope Hakuba biedt parkeerplaatsen aan.
Welke luchthaven ligt het dichtst bij Villa Antelope Hakuba villa?
Villa Antelope Hakuba villa ligt op 70 km van de luchthaven Shinshu-Matsumoto, gemakkelijk bereikbaar binnen 59 minuten rijden.
Hoeveel kost het om bij Villa Antelope Hakuba villa te verblijven?
De prijs van een logement in Villa Antelope Hakuba villa begint bij $536.
Kan ik lunchen of dineren naast dit chalet?
Gasten kunnen een bezoek brengen aan restaurant Mr. Miyagis, gelegen op 7 minuten lopen van dit chalet.
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar in deze villa?
Deze villa accepteert zowel Mastercard, Visa en American Express als andere betaalwijzen.
Is er een keuken bij Villa Antelope Hakuba villa?
Ja, Villa Antelope Hakuba villa is voorzien van een kitchenette.
Welk type gasten bezoekt Villa Antelope Hakuba het vaakst?
Villa Antelope Hakuba wordt meestal bezocht door zakengasten, maar iedereen is welkom.
Is er een aangewezen werkplek in Villa Antelope Hakuba?
Ja, Villa Antelope Hakuba is uitgerust met een werkruimte.
Welke beroemde bezienswaardigheden moeten we verkennen tijdens ons verblijf in dit chalet?
Als u in dit chalet verblijft, kunt u onder andere Goryu-skigebied van Hakuba (3 km), de Vijver Happo-ike (5 km) en skigebied Hakuba Iwatake Snow Field (3,1 km) bezoeken.
Biedt Villa Antelope Hakuba skifaciliteiten?
Ja, voor gasten die van skiën houden biedt Villa Antelope Hakuba een skiopslag.
Zijn er kosten verbonden aan te laat inchecken in Villa Antelope Hakuba?
Ja, gasten van Villa Antelope Hakuba moeten betalen voor te laat inchecken.
Kamers en tarieven bekijken
Incheckdatum
Uw datum
-
Uitcheckdatum
Uw datum
Kamers en Gasten2 Gasten, 1 kamer